Vitajte na stranke chovateľskej stanice Bielych Švajčiarskych Ovčiakov
„Vom Weissen Freund“


S chovom Bielych Švajčiarskych Ovčiakov sme začali v roku 2003 s našim prvým nádherným a jedinečným šteniatkom, ktorému sme ešte v aute na ceste domov od chovateľa dali meno MONTY (oficiálne podľa rodokmeňa sa volal MELODY BOY Miraja). Pre nás to bol od prvého momentu náš miláčik a hlasovaním našich detí o rôznych menách sme v aute rozhodli jeho o novom mene. Náš psík MONTY už síce nie je medzi nami, ale vďačíme mu za mnoho nádherných hodín a zážitkov na výstavách a výletoch ako v zahraničí, tak i na Slovensku. Navždy sme si plemeno Biely Švajčiarsky ovčiak zamilovali a naše odchovy nám robia neustále radosť.

Naša chovná stanica nepatrí medzi množiteľov (mali sme len niekoľko vrhov), pre nás je dôležité zdravie nášho potomstva („našich detičiek“) a ich spokojný život v nových rodinách.

Radi sa s vami podelíme o naše radosti a fotografie našich miláčikov. Prajeme Vám prijemné pozeranie a ak by ste uvažovali o zadovážení si šteniatka tohoto všestranného plemena, neváhajte nás kontaktovať, určite Vám poradíme.

Príjemné klikanie.